Osman Badur

Vestel l Marka, İletişim, Deneyim, İş geliştirme Pazarlama Grup Müdürü

1980 yılında Konya’da dünyaya gelen Osman Badur, lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği’nde, yüksek lisans eğitimini (MBA) Yeditepe Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 

Profesyonel iş hayatına 2002 yılında Koç Holding’de başlayan Osman Badur, sonrasında Vestel’de ürün yönetimi ve pazarlama başta olmak üzere birçok farklı pozisyonda görev almıştır. 12 yıl Tüketici Elektroniği, Beyaz Eşya ve Mobil ürünler odaklı Pazarlama Yönetimi ve akabinde 4 Yıl Dijital Servisler, E-ticaret ve Marka İş birlikleri yönetimi yapan Badur, Mart 2023 yılından itibaren Müşteri Deneyimi, Marka iş birlikleri ve İletişim yönetimini sürdürmektedir.

Şirketin, “Mükemmel Müşteri Deneyimini Standart Hale Getirme” vizyonu paralelinde, tüketici ve iletişimi merkeze koyan bir yaklaşımla, Vestel’in farklılaşan ürün ve hizmetleri tüketiciye yaratıcı bir şekilde anlatmanın yollarını bularak, Vestel Pazarlama çatısı altında çalışmaktadır.  Vestel’in marka iletişimi ve perakende yönetimi, iş geliştirme, teknoloji ve yenilikçi gücünü arkasına alarak ve dijital dönüşüme yatkınlığını kullanarak markanın dönüşüm yolculuğunda aktif rol almaktadır.

Osman Badur, evli ve iki çocuk babasıdır.