Genel Katılım Koşulları

The Hammers Awards’a pazarlama ve pazarlama iletişimi alanında şirketlerine veya sektöre değer kattığını düşünen, bu değeri rasyonel rakamlarla ifade edebilen tüm firma veya startup’lar katılabilir. 

 

Ajans hizmeti veren kuruluşlar The Hammers Awards’a katılamaz. 

 

En az 3 ekip üyesi olan takımlar başvuru yapabilmektedir.

 

Yarışmaya tüm sektörlerden firmalar başvurabilir. Ancak tüm katılımcıların, başvuruya konu olan projenin tüm taraflarından gerekli izin ve onayları almış olmaları gerekir. Aksine oluşabilecek durumlardan tamamen katılımcılar sorumludur ve Pazarlamasyon.com’a bu konuda herhangi bir sorumluluk yüklenemez.

 

Uygun olduğu takdirde aynı ekip, birden fazla kategoride ödül programına başvurabilir. Bu durumda her kategori için ayrı başvuru ücreti ödenir.

 

Başvuruların Türkçe yapılması gerekmektedir. Ödül programı Türkiye pazarını kapsamaktadır. Global şirketlerin Türkiye departmanlarının Türkiye’de yapmış oldukları faaliyetler projenin kapsamına girerken, global şirketlerin Türkiye ekiplerinin yurtdışında yapmış oldukları faaliyetler yarışmanın konusuna girmez. 

 

 

Katılımcılar başvurdukları çalışmaların tüm içeriğinden ve sağladıkları verilerin doğruluğundan bizzat sorumludur. Jüri, tüm değerlendirme aşamalarında verilen bilgilerin sağlamasını yapmaya yönelik ek belge, görsel ve diğer tiplerde dokümanların temin edilmesi talebinde bulunabilir. 

 

Jürinin başvuruda gösterilen kaynakların doğruluğunu araştırma ve denetleme hakkı vardır. Bilgilerin kaynaklarla örtüşmediği belirlenirse başvuru geçersiz sayılır ve katılım ücreti iade edilmez.

 

 

Ödül programı dahilinde, yarışmaya başvuran pazarlama ekibi faaliyetlerinin her türlü fikri ve sınai haklarının (telif, patent, marka, tescil vb. haklarının) sahibinin katılımcı firma olduğu kabul edilir. Herhangi bir ihtilaf durumunda sorumluluk katılımcı firmanındır. 

 

Başvurularda herhangi bir hak ihlali gerçekleşmişse Pazarlamasyon.com hiçbir surette sorumlu tutulamaz. Başvuru sahibi katılımcılar, hak sahiplerinden veya üçüncü kişilerden açılacak bir dava sonucu Pazarlamasyon.com tarafından herhangi bir tazminat ödenmesi halinde ödenen tazminat ile birlikte bu dava sebebiyle yapılan tüm masrafları (yargılama masrafı, vekalet ücreti vb.) herhangi bir itiraz sunmaksızın Pazarlamasyon.com’a ödeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

 

 

Jüri tarafından genel etik ve ahlak kurallarına aykırı bulunan işler diskalifiye edilerek yarışma dışı bırakılabilir. Bu durumlarda önce katılımcı firmadan savunması istenir. Belirtilen sürede savunmasını iletemeyen veya savunması jüri tarafından kabul görmeyen başvurular elenir ve katılım bedeli iade edilmez.

 

Tüm kategorilerde, şirket/firma isimleri ve logoları geçebilir. Başvuru taraflarında gizlilik aranmaz. 

 

Pazarlamasyon.com yönetmelikte değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Gerek görüldüğü takdirde başvuruların son teslim tarihi ertelenebilir.

SOSYAL SORUMLULUK VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK BÖLÜMÜ

Jüri Başkanı

Arda Öztaşkın

Yapı Kredi | Kurumsal İletişim Direktörü

TEKNOLOJİ VE VERİ BÖLÜMÜ

Jüri Başkanı

Onur Karahayıt

Huawei Cloud l Satış ve İş Geliştirme Başkan Yardımcısı

MARKA DENEYİMİ, MEDYA VE İÇERİK BÖLÜMÜ

Jüri Başkanı

Emre Kurtoğlu

Teknosa l Chief Marketing Officer

SEKTÖREL VE ÖZEL KATEGORİLER BÖLÜMÜ

Jüri Başkanı

Pelin Erkıralp

Sabancı Holding | Kurumsal Marka Yönetimi ve İletişim Bölüm Başkanı