Meltem Bakiler Şahin

Jüri Başkanı | İcra Kurulu Başkan Yardımcısı, Vodafone Türkiye

Meltem Bakiler Şahin, Şubat 2021 itibarıyla, Vodafone Türkiye Bireysel İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Vodafone Türkiye ailesine 2017 yılında Kurumsal İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak katılan Şahin, bu görevi süresince, Vodafone’un şirketlerin dijital iş ortağı ve toplam çözüm sağlayıcısı olarak konumlanmasına ve bu doğrultuda kurumsal alanın dönüşmesine liderlik etmiştir.

Vodafone’dan önce Millenicom şirketinde Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Şahin, şirketin büyüme esaslı dönüşüm sürecine liderlik etmiştir. Turkcell bünyesinde pazarlama ve müşteri deneyimi alanlarında farklı sorumluluklar üstlenen Şahin, Sony Ericsson ve Procter & Gamble şirketlerinde de çeşitli yerel ve global görevlerde bulunmuştur.

Şahin, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi, Teknolojide Kadın Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Vodafone Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı görevlerini de sürdürmektedir.